0

Lokata Bezkompromisowa – BGŻ Optima

Lokata Bezkompromisowa – BGŻ Optima
5 (100%) 1 vote

Na wysoką kwotę i krótki okres czasu oferuje bank BGŻ Optima Lokatę Bezkompromisową. Jest to najlepsza oferta w swoim rodzaju. Okres bardzo krótki, mianowicie tylko 3 miesiące a kwota od 1 000 zł aż do 100 000 zł. Większość promocyjnych lokat dla nowych klientów oferuje możliwość założenia lokaty na zdecydowanie mniejsze kwoty. Pod tym kątem lokata się wyróżnia i zdecydowanie się wybija.

Oprocentowanie lokaty wynosi 2,70 % i jest dużo wyższe niż oprocentowanie standardowych lokat na taki okres czasu. Jest natomiast niższe niż oprocentowanie promocyjnych lokat na podobny okres czasu, lecz na niższą kwotę. Lokata Bezkompromisowa przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów.

Najważniejszą zaletą tej promocyjnej lokaty jest wypłata odsetek nawet w przypadku zerwania lokaty przed terminem. Kiedykolwiek wypłacimy pieniądze z lokaty, zawsze otrzymamy tyle ile do dnia wypłaty zostało naliczone. Jest to oferta którą zdecydowanie należy rozważyć, szczególnie jeżeli mamy do dyspozycji większą kwotę i nie chcemy pozbywać się dostępu do pieniędzy na dłuższy okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *