0

Lokata Happy Plus – Idea Bank

Lokata Happy Plus – Idea Bank
Oceń artykuł

logotyp_Idea_Bank

Zmiana: Lokata Happy Plus została zlikwidowana.

Bardzo atrakcyjną inwestycją, jaką oferuje Idea Bank, jest Lokata Happy Plus. Jest ona oprocentowana na 2,50% w skali roku. Oprocentowanie lokaty jest stałe.

Największą jej zaletą jest fakt, że można ją założyć na kwotę od 10 000, 01 zł do aż 100 000 zł, a okres jej trwania wynosi tylko 3 miesiące. Lokata Happy Plus jest zdecydowanie najlepsza pod tym względem. Przy tak krótkim okresie trwania depozytu nie ma sobie równych na tak wysoką kwotę.

Większość lokat obecnie na rynku przeznaczonych dla nowych klientów na taki krótki okres jest możliwa tylko do kwoty 10 000 zł. Na prawie takie samo wysokie oprocentowanie i takie kwoty jak 100 000 zł można założyć jedynie depozyty na 2 lub 3 lata, ale i tak oprocentowanie tych długoterminowych lokat nie dorównuje 2,50% w Lokacie Happy Plus.

Oferta przeznaczona jest wyłączenie dla nowych klientów Idea Banku i Lion’s Banku. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Nie ma za to obowiązku zakładania konta bankowego lub innych produktów finansowych w banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *