0

mBank Lokata dla Nowych Klientów

Lokata o bardzo wysokim oprocentowaniu, mianowicie aż 3,50 % oferowana jest przez mBank. Jest to bardzo ciekawa i opłacalna oferta, gdyż należy do najwyżej oprocentowanych obecnie na rynku. Czas jej trwania wynosi 3 miesiące i możemy ją założyć na maksymalną kwotę w wysokości 10 000 zł i jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów mBanku.

Aby założyć lokatę, należy najpierw założyć konto w banku i następnie przelać na nie pieniądze w takiej wysokości, na jaką chcesz założyć lokatę. Lokata po wpłynięciu środków zostanie założona automatycznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzi aby po zakończeniu lokaty, konto zamknąć.

Lokatę można zerwać w każdej chwili, lecz musimy się wtedy liczyć z utratą naliczonych odsetek. Lokata po zakończonym okresie odnawia się automatycznie, lecz niestety na warunkach standardowego oprocentowania, które jest zdecydowanie niższe. Dlatego po zakończeniu okresu, warto rozważyć założenie innej lokaty.

Podsumowując, warto skorzystać z promocji eKonto z Lokatą, gdyż otwierając konto w mBanku mamy możliwość zarobić dodatkowe pieniądze na wysoko oprocentowanej lokacie, które obecnie na rynku są dużo niższe, nie uwzględniając oczywiście promocyjnych lokat bankowych. Samo konto osobiste jest jednym z najpopularniejszych zakładanych w kraju, gdyż jest tanie w utrzymaniu i posiada wiele zalet. Dlatego zostając nowym klientem szkoda by było zmarnować możliwość osiągnięcia dodatkowego zysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *