0

Credit Agricole – Lokata 10.00 %

Credit Agricole jako pierwszy bank oferuje lokatę z ducyfrowym oprocentowaniem o wysokości aż 10.00 %. Jest to obecnie najwyższe oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych na polskim rynku.

Lokatę można założyć do maksymalnej kwoty 50 000 zł oraz na okres pół roku. Aby skorzystać z tak wysokiego oprocentowania należy być nowym … Czytaj dalej...

0

Alior Bank – Lokata na Nowe Środki 7.00 %

Alior Bank oferuje wysokooprocentowane lokaty na nowe środki aż do 7.00 % na 12 miesięcy w skali roku. Na okres 6 miesięcy oprocentowanie wynosi 6.50 %, a na okres 3 miesięcy 6.00 %. Jest to obecnie jedno z wyższych oprocentowań lokat na rynku.

Aby cieszyć się tak wysokooprocentowaną lokatą należy … Czytaj dalej...

0

Nest Bank – Lokata 7.00 %

🕓 Ostatnia aktualizacja: 28-12-2022 15:17:51

Nest Bank oferuje lokatę dla nowych klientów z oprocentowaniem aż 7.00 %. Maksymalna kwota wynosi 20 000 zł. Okres lokaty wynosi 6 miesięcy. Można też założyć taką samą lokatę, ale na okres 3 miesięcy, wtedy oprocentowanie wyniesie 6.00 %. 

Aby cieszyć się oprocentowaniem w wysokości … Czytaj dalej...

0

BFF Bank – Lokaty Facto do 6.25 %

Po raz kolejny BFF Bank podniósł oprocentowanie lokat, tym razem do rekordowych 6.25 %. Tak wysokie oprocentowanie jest na okres 12, 18 i 24 miesiące. Ale na pozostałe okresy również jest wysokie. Szczegóły w tabelce poniżej.

Co ważne, nie ma limitu co do wysokości kwoty lokaty. Również nie ma innych … Czytaj dalej...

0

PKO BP – Lokata Mobilna 5.75 %

Bank PKO BP oferuję nową, bardzo wysoko oprocentowaną lokatę, mianowicie aż 5.75 %. Dobrą wiadomością jest również to, że lokata jest dla każdych środków pieniężnych i dla każdego klienta. Należy jedynie założyć konto osobiste, ściągnąć aplikację mobilną i założyć lokatę poprzez tą aplikację właśnie. 

Okres trwania lokaty wynosi tylko miesiąc, … Czytaj dalej...

0

Inbank – Lokata Lojalna 6.00 %

Inbank tym razem zaoferował lokatę lojalną z oprocentowaniem aż do 6.00 %. Aby cieszyć się tak wysokim oprocentowaniem należy spełnić dwa warunki: muszą to być nowe środki pieniężne oraz nie wolno zakończyć obecnych lokat w Inbanku. Gdy jakakolwiek lokata w Inbanku zostanie zerwana przed terminem, bank będzie miał prawo obniżyć … Czytaj dalej...

0

Getin Bank – Lokata na Nowe Środki 5.50 %

Getin Bank ponownie podniósł oprocentowanie lokaty na nowe środki, na lokacie na 12 miesięcy oprocentowanie wynosi aż 5.50 %. Oprocentowanie lokaty na 6 miesięcy również jest bardzo wysokie i wynosi całe 5.00 %, natomiast na 3 miesiące oprocentowanie wynosi 4.50 %.

Aby założyć tak atrakcyjną lokatę należy spełnić dwa warunki: … Czytaj dalej...

0

Nest Bank – Lokata 5.00 %

Nest Bank podwyższył oprocentowanie lokaty dla nowych klientów do aż 5.00 % w skali roku. Jest to obecnie najwyżej oprocentowana lokata na rynku. Okres wynosi aż 6 miesięcy, a maksymalna kwota to aż 20 000 zł.

Aby otrzymać tak wysokie oprocentowanie trzeba spełnić następujące warunki: trzeba być nowym klientem, udzielić … Czytaj dalej...